Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Náš tým

Marie

Ačkoliv stříhám především pánskou klientelu již 13 let, pánské holičství je pro mě nová výzva, kterou hodlám pokořit. Pracuji na sobě a zdokonaluji se nejen ve svém oboru. Věřím, že naše jediná omezení jsou ta, která jsme si stanovili ve vlastní mysli.

Elena

Jmenuji se Elena a pocházím z Ukrajiny. Hned v úvodu bych ráda uvedla, že se dorozumím česky, ukrajinsky, rusky a anglicky. Doma jsem pracovala v oboru více něž 6 let, dokud nepřišla válka. Svoji práci mám ráda a opravdu mě baví dělat muže krásnějšími a seběvědomějšími. To je ten důvod, proč jsem si v Pardubicích vybrala právě řemeslo v pánském holičství.

Katka

Řemeslu se věnuji od ukončení studia na střední škole v oboru kadeřnice. Tato práce mě baví, a proto se v ní chci zlepšovat a zdokonalovat tak, aby bylo vše vždy na 100 %. Dorozumím se s Vámi i anglicky.

Suzi

Ihned po skončení studia v oboru kadeřnice jsem získávala praxi v barbershopu v Chrudimi, tam jsem zjistila, že pánské holičství je to, co mě baví a čemu se chci věnovat. Své dovednosti jsem zdokonalila prostřednictvím Barber Akademie. Pánské střihy i úprava vousů mě opravdu baví a proto věřím, že s mojí prací budete spokojeni a já budu dále posouvat své hranice. Dorozumím se s Vámi i anglicky, ukrajinsky a rusky.

Natka

Jsem vystudovaná kadeřnice, přičemž mě od počátku zajímaly pánské střihy, kterým jsem se dlouhou dobu věnovala sama. Zdokonalovala jsem se v pánském střihu a holení na svých známých a nyní mám konečně možnost ukázat své kvality zde v Quantum barber shopu. Mám ráda, když mohu plnit zákazníkům jejich vysněná přání ohledně vzhledu a vykouzlit jím tak sebevědomí.

Karolína

Má cesta k pánskému holičství začala studiem oboru kadeřnice. Ihned po dokončení mého studia jsem získala praxi v pražském salónu, kde jsem se věnovala převážně pánským střihům. Své dovednosti jsem následně zdokonalila prostřednictvím Barber Akademie a nyní jsem konečně tu, v pánském holičství, ve kterém mám možnost dělat práci, která mě opravdu baví, naplňuje a ve které se mám chuť i nadále zlepšovat.

Vasyl

Pocházím z Ukrajiny, ale v Česku žiji již řadu let. O pánské holičství jsem se zajímal již v útlém věku, v době, kdy ještě nebylo populární. Pro splnění svého snu, jsem se rozhodl osvojit si veškeré dovednosti, které by měl kvalitní holič splňovat. Mimo jiné jsem absolvoval kurz barberingu, kde jsem získal nové zkušenosti a zdokonalil své techniky. Nyní mám konečně možnost předvést své dovednosti v Quantum barbershopu a můj koníček se tak stal zároveň moji prací. Dorozumím se s Vámi i anglicky, ukrajinsky a rusky.