Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Náš tým

Zuzka

Vystudovala jsem střední školu v oboru kadeřnice. Již v minulosti jsem pracovala v jednom pražském barber shopu a své schopnosti se snažím neustále zlepšovat i po návratu do Pardubic. Jelikož si potrpím na detailu, klient neopustí mé křeslo, dokud není vše dokonalé.

Marie

Ačkoliv stříhám především pánskou klientelu již 13 let, pánské holičství je pro mě nová výzva, kterou hodlám pokořit. Pracuji na sobě a zdokonaluji se nejen ve svém oboru. Věřím, že naše jediná omezení jsou ta, která jsme si stanovili ve vlastní mysli.

Elen

Jmenuji se Elena a pocházím z Ukrajiny, kde jsem pracovala v oboru více něž 6 let, dokud nepřišla válka. Svoji práci mám ráda a opravdu mě baví dělat muže krásnějšími a seběvědomějšími. To je ten důvod, proč jsem si v Pardubicích vybrala právě řemeslo v pánském holičství.

Меня зовут Елена, я родом из Украины, где проработала в парикмахерской более 6 лет, пока не пришла война. Я люблю свою работу и мне очень нравится делать мужчин более красивыми и уверенными в себе. Именно поэтому я выбрала профессию в мужской парикмахерской в ​​Пардубице

Petra

Vystudovala jsem střední školu v oboru kadeřnice, pánské klientele se věnuji již 20 let. Moje práce mě naplňuje, nejde pouze o stříhání vlasů, ale především o naslouchání přání zákazníků, vzájemné porozumění s nimi, zážitek z péče i příjemně strávený čas odpočinku. Ráda objevuji nové styly, techniky a inspirace. Být perfektní holičkou je pro mě zcela nová výzva.