Jsi talentovaný barber a hledáš novou výzvu?

Staň se součástí týmu QUANTUM BARBER

Příběh našeho holičství

Příběh Quantum barber shopu se začal psát v květnu roku 2020. Máme rádi tradice, proto jsme se rozhodli otevřít pánské holičství ve stylu dob dávno minulých. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte, že nebudete chtít odejít. U nás v barber shopu to není jen o střihu a holení, ale o celkovém odpočinku a načerpání nové energie v dnešní hektické době.

Máte rádi sklenku dobrého pití nebo poklidný relax se shishou? Pak jste na správné adrese a přijďte se k nám nechat hýčkat.

Těšíme se na Vás.

Vaše pánské holičství v centru Pardubic

Náš tým

Barber Girl Elena

Elena

Jmenuji se Elena a pocházím z Ukrajiny. Hned v úvodu bych ráda uvedla, že se dorozumím česky, ukrajinsky, rusky a anglicky. Doma jsem pracovala v oboru více něž 6 let, dokud nepřišla válka. Svoji práci mám ráda a opravdu mě baví dělat muže krásnějšími a seběvědomějšími. To je ten důvod, proč jsem si v Pardubicích vybrala právě řemeslo v pánském holičství.

Barber Girl Suzi

Suzi

Ihned po skončení studia v oboru kadeřnice jsem získávala praxi v barbershopu v Chrudimi, tam jsem zjistila, že pánské holičství je to, co mě baví a čemu se chci věnovat. Své dovednosti jsem zdokonalila prostřednictvím Barber Akademie. Pánské střihy i úprava vousů mě opravdu baví a proto věřím, že s mojí prací budete spokojeni a já budu dále posouvat své hranice. Dorozumím se s Vámi i anglicky, ukrajinsky a rusky.

Barber Girl Natka

Natka

Jsem vystudovaná kadeřnice, přičemž mě od počátku zajímaly pánské střihy, kterým jsem se dlouhou dobu věnovala sama. Zdokonalovala jsem se v pánském střihu a holení na svých známých a nyní mám konečně možnost ukázat své kvality zde v Quantum barber shopu. Mám ráda, když mohu plnit zákazníkům jejich vysněná přání ohledně vzhledu a vykouzlit jím tak sebevědomí.

Barber Vasyl

Vasyl

Pocházím z Ukrajiny, ale v Česku žiji již řadu let. O pánské holičství jsem se zajímal již v útlém věku, v době, kdy ještě nebylo populární. Pro splnění svého snu, jsem se rozhodl osvojit si veškeré dovednosti, které by měl kvalitní holič splňovat. Mimo jiné jsem absolvoval kurz barberingu, kde jsem získal nové zkušenosti a zdokonalil své techniky. Nyní mám konečně možnost předvést své dovednosti v Quantum barbershopu a můj koníček se tak stal zároveň moji prací. Dorozumím se s Vámi i anglicky, ukrajinsky a rusky.

Radek

Jmenuji se Radek a stříhat jsem začal doma kamarády a známé. Nyní je na čase to posunout na vyšší level, začít pracovat v salonu. Své schopnosti zdokonaluji na pravidelných školeních, neustále na sobě pracuji. Nejenže Vás ostříhám, ale můžeme u toho probrat i “chlapské” záležitosti. Objednejte se ke mně a buďte součástí mé cesty za tím stát se skvělým holičem.